Zespoły jazzowe

Agencja Art-Margot zrzesza najbardziej utalentowanych artystów jazzowych młodego i średniego pokolenia. Ich obecność na przyjęciu sprawia, że goście bardzo dobrze się bawią przez wiele godzin. Artyści pozostawiają wyłącznie przyjemne wspomnienia o dobrej zabawie. Skupiamy zespoły jazzowe, pianistów wokalistów, tria, kwartety, kwintety oraz big-bandy. Możemy zaprojektować i zorganizować niezapomniane wesele na jazzowo czy Christmas Parties w stylu jazzowo-swingowym. Jazz to gatunek muzyczny, który powstał już na początku XX wieku. Bardzo szybko zdobył popularność, ponieważ pozwala na dużą swobodę i sprężystość rytmu. Dzięki tej muzyce słuchacze często czują wyjątkową więź z wykonawcą. Z tego powodu jazz jest chętnie wybieranym gatunkiem na różne uroczystości. Coraz więcej osób decyduje się na jazzowe wesele, które charakteryzuje się spontanicznością i oryginalnością. Utwory wykonane przez zespoły jazzowe mogą być romantyczne i subtelne. Wszystkie szczegóły można ustalić z naszymi muzykami przed wydarzeniem.

Muzycy jazzowi w naszej ofercie:

  • Sounds Like Jazz,
  • Jazz Up,
  • Not4Sale,
  • SaxArtDuo,
  • Black Rose.

Wesele na jazzowo

W trakcie wesel bardzo często stawia się na popularne utwory, które zagrzewają do tańca. Mowa tu m.in. o piosenkach popowych czy disco polo. Coraz więcej osób wybiera jednak wesele na jazzowo, które pozwala na wyróżnienie danego przyjęcia. Dzięki temu impreza zapada w pamięci gości. Jazz to muzyka bardzo klimatyczna, a jednocześnie niezwykle rozrywkowa. Sprzyja ona tańcu, zwłaszcza gdy jest grana na żywo.

Jazzowe wesele z orkiestrą na żywo to doskonała propozycja dla osób, które stawiają na oryginalność. Podstawą jest trio jazzowe czyli pianista, kontrabas i saksofon lub mała jazzowa perkusja. Nasi muzycy grają także w większych zespołach. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z Klientem.

Jazzowy zespół dopasowany do Twoich potrzeb

Jazzowy zespół jest dobierany na podstawie indywidualnych ustaleń z danym klientem. Bazujemy m.in. na wybranym repertuarze. Znaczenie ma też dokładny klimat, jaki chce uzyskać organizator wydarzenia. Z tego powodu w trakcie bardzo kameralnych przyjęć wystarczy duet, a kiedy indziej warto postawić na trio jazzowe. Współpracujemy z różnymi zespołami, dlatego możemy dopasować odpowiedni skład do potrzeb danego Klienta. To muzycy z wieloletnim doświadczenie, którzy zadbają o to, by w trakcie Twojego przyjęcia atmosfera była niepowtarzalna i zachęcała gości do zabawy. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku wesel czy innych imprez typowo tanecznych.

SOUNDS LIKE JAZZ

Jazz Trio/Quartet/Quintet

Znakomity, zespół jazzowy, którego leaderem, pianistą a czasami też wokalistą jest Robert Osam - Gyaabin ( gwiazda programu telewizyjnego „Jaka to melodia”). Każdy klient odczuje radość, którą muzycy emanują ze wspólnego muzykowania i dzielenia się tym z gośćmi.

JAZZ UP

Jeden z najlepszych zespołów jazzowych sprawdzający się nie tylko podczas poważnych koncertów i festiwali ale także na imprezach firmowych i prywatnych, jak bankiety i koktajle. W repertuarze zespołu znajdują się nie tylko standardy jazzowe ale także ich autorskie utwory.

Not4Sale

Fantastyczny kwartet jazzowy „NOT 4 SALE” sprawdzające się nie tylko podczas poważnych koncertów i festiwali ale także na imprezach firmowych i prywatnych, jak bankiety , koktajle, christmas parties i inne.

saxArtduo

saxArtduo to duet saksofonowo -fortepianowy grający bogate programy złożone zarówno z utworów jazzowo- swingowych,
jak i tematy filmowe, muzykę klasyczną oraz znane i lubiane piosenki rozrywkowe.

BLACK ROSE

Duet/trio/kwartet
Fantastyczny zespół grający muzykę jazzową , swingową oraz popowe covery.