Pianiści klasyczni i jazzowi

Zakładając naszą agencję, chcieliśmy stworzyć miejsce oferujące występy muzyków na różnych wydarzeniach. Zależy nam, aby swobodnie mogli Państwo dopasować wykonawcę do własnych oczekiwań i potrzeb. Z tego powodu zrzeszamy wielu muzyków, którzy mogą uświetnić zarówno wydarzenie prywatne, takie jak ślub, wesele, kolację, imprezę urodzinową, jak i event firmowy, bankiet, bal, a także koncert symfoniczny lub oratoryjny. Współpracujemy m.in. z utalentowanymi i doświadczonymi pianistami klasycznymi i jazzowymi. Dzięki temu nasza oferta jest dopasowana zarówno do wielbicieli muzyki klasycznej, jak i fanów jazzu. Z pewnością każdy Klient znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb i oczekiwań. Proponujemy występy pianistów klasycznych oraz innych instrumentalistów, a także oprawę muzyczną realizowaną przez pianistę jazzowego lub jazzowy zespół w dowolnym składzie.


Dlaczego warto wynająć pianistę na przyjęcie?

Występ pianisty na przyjęciu to wyjątkowa chwila, która na pewno pozostanie w pamięci każdego gościa. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami, dzięki czemu nie muszą się Państwo o nic martwić. Muzycy rzetelnie wykonują swoje zadanie, przygotowując odpowiednie utwory, a następnie prezentując je z największą starannością. Gwarantujemy szybki i sprawny kontakt oraz przyjemną atmosferę. Wszystkie szczegóły mogą Państwo ustalić z muzykami przed podpisaniem umowy. Zależy nam, aby Klienci byli zadowoleni z efektu naszej pracy. Pianiści klasyczni i jazzowi to doskonała propozycja na przyjęcie, niezależnie od jego charakteru. Uświetnią zarówno wydarzenia publiczne, jak i prywatne eventy. Ich występy mogą być główną atrakcją przyjęcia lub stanowić jedynie „tło” wydarzenia. Przed imprezą chętnie zapoznamy się z Państwa sugestiami.


Nasza propozycja obejmuje oprawę artystyczną imprez o różnym charakterze. Wybierając usługi agencji Art-Margot, mogą Państwo liczyć na kompetentne doradztwo i profesjonalizm, zarówno w zakresie samego występu, jak i organizacji. Zajmujemy się bowiem kompleksowym projektowaniem oraz organizacją oprawy muzycznej wydarzeń, wraz z niezbędnym sprzętem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Robert

Pianista, wokalista, aranżer, skrzypek, gitarzysta, kompozytor, nauczyciel i producent muzyczny. Absolwent wydziału jazzowego Szkoły Muzycznej II st. w Warszawie w klasie Andrzeja Jagodzińskiego i Janusza Skowrona. Znany szerokiej publiczności z programu "Jaka to melodia?“. Lider zespołu do tańca ”Sounds like jazz” i kwartetu jazzowego o tej samej nazwie. Odtwórca jednej z głównych ról w spektaklu "Sinatra“ wystawianym na deskach Teatru Syrena. W jego duszy gra jazz, ale doskonale odnajduje się w innych gatunkach muzycznych.

MARIUSZ

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu, bar-pianista w najlepszych hotelach w Polsce (Bristol, Hyaat, Regent, polonia palace, Amber Room, Endorfina itd..)

DOMINIK

Pianista, perkusista, aranżer, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach.

JAN ZEYLAND

Pianista, aranżer ,leader zespołu „Swing Brothers”.

DARIUSZ

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu, bar-pianista w najlepszych hotelach w Polsce ( Bristol, Hyaat, Regent, polonia palace, Amber Room, Endorfina itd..)

ŁUKASZ

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu, bar-pianista w najlepszych hotelach w Polsce.

FILIP WOJCIECHOWSKI

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu.
Pianista koncertujący zarówno z repertuarem stricte klasycznym jak i z repertuarem jazzowym.
Stworzył genialne jazzowe interpretacje wielkich dzieł Chopina, Beethovena, Bacha , Mozarta i innych.
Zarejestrował kilka płyt z swoimi autorskimi interpretacjami wielkich klasyków jak i swoimi kompozycjami.