Trąbka na ślub i trio jazzowe na bankiet

Nasza oferta składa się z wielu propozycji, dzięki czemu każdy Klient znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb i oczekiwań. Podczas wyboru warto zwrócić uwagę również na preferencje zaproszonych na wydarzenie gości. Podczas tworzenia projektu oprawy muzycznej eventu, zawsze słuchamy sugestii naszych Klientów. Dlatego, jeśli jesteście Państwo entuzjastami Milesa Davisa, Dizzy'ego Gillespie czy Louisa Armstronga, możemy pomóc Wam zrealizować marzenie o trąbce na ślub. Wśród współpracujących z nami artystów znajdują się też tria jazzowe oraz big-bandy, które doskonale sprawdzają się na weselach i innych uroczystościach rodzinnych. Proponowani przez nas muzycy zainspirują do tańca każdego gościa, grając nie tylko klasyki jazzowe, ale też największe przeboje muzyki rozrywkowej w dopracowanych aranżacjach.

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonych muzyków, to zapraszamy do kontaktu z agencją Art-Margot. Mamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej oprawie artystycznej imprez wraz z pełną oprawą techniczną – nagłośnieniem, oświetleniem i sceną. Jesteśmy w stanie zapewnić elegancką oprawę każdej uroczystości, niezależnie, czy jest ona prywatna, czy komercyjna. Podczas współpracy zwracamy uwagę przede wszystkim na oczekiwania naszych Klientów. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualne i profesjonalnie.

Idealna oprawa wesela

Umożliwiamy dopasowanie dokładnego repertuaru do potrzeb i preferencji Pary Młodej. Muzyka jest bowiem bardzo ważnym elementem uroczystości kościelnych czy późniejszego wesela. Powinna być ona dopasowana nie tylko do preferencji przyszłego małżeństwa, lecz także charakteru imprezy, w tym także zastosowanych dekoracji. To właśnie dlatego przed zrealizowaniem zlecenia poświęcamy długie godziny na ustalanie listy utworów. Konsultujemy je z Parą Młodą i proponujemy takie piosenki, które cieszą się największą popularnością wśród gości weselnych.

Nasi klienci mają możliwość wskazania, jakie utwory nie są pożądane przez nich na danej imprezie, a także wymienić swoje ulubione piosenki. Wówczas możliwe jest stworzenie efektu idealnie dostosowanego do preferencji Pary Młodej. Jest to ich dzień, dlatego tak ważne jest uzgodnienie dokładnej listy utworów odpowiednio wcześnie. Para Młoda może dać nam wolną rękę odnośnie dokładnej kolejności piosenek czy ich ewentualnej modyfikacji. Nasz zespół wie bowiem, jak zachęcić gości do zabawy i reagować na znudzoną atmosferę w trakcie imprezy, zwłaszcza w godzinach nocnych.

Trąbka na ślub może zostać uzupełniona również innymi instrumentami, takimi jak gitara klasyczna czy nawet harfa. Nasz zespół w Warszawie dysponuje szerokimi umiejętnościami, które pozwalają na dopasowanie odpowiedniego instrumentu do konkretnego utworu, a także efektu, jaki chce uzyskać Para Młoda. Zapraszamy do kontaktu osoby planujące ślub i szukające idealnej oprawy muzycznej na ten dzień.