Jeden z najlepszych zespołów jazzowych sprawdzający się nie tylko podczas poważnych koncertów i festiwali ale także na imprezach firmowych i prywatnych, jak bankiety i koktajle. W repertuarze zespołu znajdują się nie tylko standardy jazzowe ale także ich autorskie utwory.

Zespół występuje w różnych składach od duetu (wokal, piano) przez trio, (wokal, gitara/kontrabas, piano), kwartet (wokal, piano, perkusja, bas/wokal, piano, gitara, bas) po kwintet (wokal, piano, perkusja, bas, gitara).

Fundamentem zespołu jest wokalistka - Dominika Zioło i pianista/wibrafonista/kompozytor i aranżer - Dominik Rosłon. Oboje kształcili swój warsztat w Akademii Muzycznej w Katowicach .

Zespół uczestniczył w nagraniu koncertu live na antenie Radia Gdańsk, Radia dla Ciebie, Radia Łódź.
W ramach promocji debiutanckiej płyty ‘Między nami’ wokalistka zagrała koncerty na antenie Radia dla Ciebie, Radia Łódź, gościła w programach „Muzyczna Jedynka” PR1 Polskiego Radia, „Ale Jazz”,Radio dla Ciebie, „Jazzy Monday” Radio Łódź i innych rozgłośni radiowych, „Kawa czy herbata” TVP1, Teleexpress, Qadrans Qltury TVPWarszawa, udzieliła wywiadów takim magazynom jak Lounge Magazyn, Świat Elit, a pozytywne recenzje płyty ukazały się m. in. w miesięczniku Audio, Jazz Forum.

Dominik Rosłon to wszechstronnie uzdolniony muzyk: wibrafonista, pianista, perkusista, kompozytor.
Podczas konkursu w ramach festiwalu „Jazz nad odrą” został uznany za indywidualność jazzową 2007 roku. Jest też laureatem klucza do kariery 2007 Festiwalu „Pomorska Jesień Jazzowa”, jak również nagrody indywidualnej na „Pinnenberg Jazz Festiwal” w Niemczech.
Na swoim koncie posiada kilka nagranych płyt, gdzie spełniał różne jako pianista, perkusista, kompozytor i aranżer.

 

 

Posłuchaj:

Bardziej niz trochę  
Czekam  
UP!