Zespół muzyczny do tańca

Agencja Art-Margot skupia najlepszych artystów młodego pokolenia, w tym zespoły muzyczne do tańca. Wykonują one muzykę na żywo, dzięki czemu mogą uświetnić imprezę firmową, bankiet czy każdą inną uroczystość. Mamy niezbędne kompetencje do organizacji i nadzorowania oprawy muzycznej wszelkiego rodzaju eventów. Proponowani przez nas artyści są zawodowymi muzykami, profesjonalnie wykonującymi swoje utwory na bogatym instrumentarium, obejmującym w razie potrzeby wszystkie formacje muzyczne.


Wśród współpracujących z nami muzyków nie brakuje zespołów muzycznych, które rozbawią nawet niezbyt rozrywkową publikę, wykonując covery znanych przebojów, szlagierów czy np. standardów jazzowych. Gwarantujemy, że dzięki skorzystaniu z naszych usług, nikt z Państwa gości nie będzie się nudził. Oferujemy bogaty wybór zespołów, co sprawia, że z pewnością każdy Klient znajdzie wśród nich odpowiedni dla swoich potrzeb i oczekiwań. Zespoły muzyczne do tańca składają się nie tylko z muzyków grających na instrumentach, ale również z wokalistów. Utwory, jakie mają zostać zagrane podczas przyjęcia, można ustalić z zespołem wcześniej.


Profesjonalne zespoły muzyczne na wesele

Korzystając z naszych usług, zyskujecie Państwo możliwość i pewność wyboru najodpowiedniejszej oprawy muzycznej organizowanego wydarzenia, dopasowywanej do jego charakteru i klimatu. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne zespoły muzyczne na wesele. Dzięki nim Para Młoda będzie mogła się bawić wraz ze swoimi gośćmi przez wiele godzin. Zespoły dostosowują wykonywane utwory do charakteru i stylu wesela. Potrafią wybrać odpowiednią muzykę zarówno dla rówieśników Pary Młodej, jak i osób starszych czy dzieci. Polecane przez nas zespoły muzyczne są dostosowywane do osobistych preferencji naszych Klientów. Możemy zorganizować dla Państwa m.in. wesele na jazzowo.


Agencja Art-Margot oferuje występ każdego z zespołów kompleksowo wraz z nagłośnieniem, oświetleniem i w przypadku wydarzeń plenerowych ze sceną i namiotem. Dodatkowo proponujemy organizację oprawy muzycznej nie tylko podczas tanecznej części wesela, ale też np. kolacji czy samej uroczystości zaślubin – w tej roli świetnie może sprawdzić się m.in. duet harfowy czy gitarowy lub kwartet smyczkowy. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć nie tylko na to, że profesjonalny zespół muzyczny zapewni Wam niezapomniane wrażenia na weselu, ale też na kompleksową obsługę, dzięki czemu nie musicie się Państwo o nic martwić. Dodatkowo nasi artyści mogą uświetnić także inne wydarzenia – zarówno o charakterze prywatnym (urodziny, rocznice itp.), jak i firmowym czy komercyjnym (bale, bankiety, gale i inne). Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat naszych zespołów muzycznych.


Proponowane przez nas zespoły muzyczne na wesele i inne imprezy:

  • Sounds Like Jazz,
  • Swing Brothers,
  • Not4Sale,
  • The Best Band,
  • Beat lucky.

 

SOUNDS LIKE JAZZ

„Sounds Like Jazz” to jeden z najlepszych zespołów coverowych, grających przeboje muzyki tanecznej dla wszystkich grup wiekowych. Wspaniale bawią gości zarówno na firmowych eventach, jak i imprezach prywatnych. Leaderem zespołu jest przesympatyczny Afroamerykanin – Robert Osam-Gyaabin – gwiazda programu telewizyjnego „Jaka to melodia”. Nie tylko pisze aranże, ale jest też wokalistą zespołu, a czasem również pianistą – Robert Osam – Gyaabin - gwiazda programu telewizyjnego pt. ”Jaka to melodia”.

SWING BROTHERS

„SWING BROTHERS” to obecnie jeden z bardziej profesjonalnych zespołów do tańca, który powstał na warszawskie potrzeby agencji Art-Margot w 2002 r. z połączenia poznańskiego sekstetu jazzowego 1996 (fortepian, kontrabas, perkusja, trąbka, saksofon, puzon) ze znakomitą wokalistką BO oraz powiększony o gitarę elektryczną i perkusję latino.

NOT4SALE

„Not4sale” to znakomity zespół do tańca, złożony z młodych zawodowych muzyków - absolwentów Wydziału Jazzu i Rozrywki w Szkole Muzycznej II st w Warszawie i Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Każdy ich występ jest przyjmowany entuzjastycznie.

THE BEST BAND

Zespół „THE BEST BAND” powstał w 2000 r. w Warszawie. Tworzą go znakomici muzycy sesyjni i estradowi znani ze współpracy z czołowymi gwiazdami Polskiej sceny muzycznej (E. Górniak, E. Bem, Stachursky, i in.) oraz z nagrań TV (m.in. „Idol”, „Jak łyse konie”). Repertuar stanowią przeboje światowej muzyki rozrywkowej (Polskiej i zagranicznej) w nowoczesnych, profesjonalnych aranżacjach. Trzonem zespołu jest pianista – leader – Jacek Piotrowski oraz wokalistka – Monika Malec, która była trenerem wokalnym podczas wielu znanych programów telewizyjnych.

BEAT LUCKY

„Beat lucky” to 5 osobowy zespół coverowy, któremu przewodzi gwiazda programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Jaka to melodia”, „Szymon Majewski Show” itd. - Grzegorz Wilk.