Duet/trio/kwartet
Fantastyczny zespół grający muzykę jazzową , swingową oraz popowe covery.

Wokalistka obdarzona pięknym głosem i urodą jest absolwentką wydziału jazzu Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Brała udział w wielu koncertach, festiwalach oraz w programie TV Must be The Music.
Pianista jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Od wielu lat gra nie tylko koncerty klasyczne, ale też jazzowe lub rozrywkowe. Występuje podczas bankietów, koktajli oraz wspaniale sprawdza się jako bar-pianista w najlepszych hotelach i restauracjach w Warszawie.

Zespół idealny na każdą imprezę

Nasz zespół dysponuje doświadczeniem, które pozwala na wpisanie granej muzyki w atmosferę na konkretnej imprezie. To właśnie dlatego muzycy uczestniczą m.in. w uroczystościach ślubnych, a także imprezach sylwestrowych, świątecznych czy związanych z bardziej nietypowymi wydarzeniami. To osoby, które potrafią oddziaływać na emocje słuchaczy. Stale poszerzają swoje kwalifikacje, co pozwala na granie muzyki jeszcze lepiej.

Muzycy i wokaliści z Warszawy, wchodzący w skład naszego zespołu, są bardzo elastyczni. Typ muzyki zależy wyłącznie od potrzeb danego klienta. Zwykle stawiamy na muzykę klasyczną lub rozrywkową. Dopasowujemy repertuar do charakteru konkretnej imprezy i ustalamy dokładną listę utworów z klientem. Wiemy, jakie piosenki cieszą się największą popularnością. Mamy niezawodny spis przebojów, docierających do niemal wszystkich gości, bez względu na ich wiek czy wykonywany zawód. Dostosowujemy naszą muzykę do charakteru spotkania – mogą to być zarówno eleganckie bankiety, jak i luźne imprezy w gronie znajomych czy wesela.

Nasi klienci mogą skorzystać również z usług chóru w Warszawie, co jest doskonałym wyborem w przypadku bardziej eleganckich spotkań, a także ślubów kościelnych. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i stworzymy wspólnie listę utworów idealnych na Twoją imprezę.

 


Posłuchaj:

Black Rose 1  
Black Rose 2
Black Rose 3