Duety harfowe, gitarowe i akordeonowe

Muzyka grana na żywo potrafi odmienić każdą uroczystość. Zachęcamy do urozmaicenia wydarzenia za pomocą gitary, harfy czy skrzypiec. Polecamy również kwartet smyczkowy na imprezę, który z pewnością zachwyci wszystkich gości. Proponujemy wynajem muzyków grających na żywo na instrumentach takich jak harfa, gitara czy akordeon. Bogaty wybór oferowanych instrumentów sprawia, że możemy dopasować naszą ofertę do potrzeb różnych Klientów. Gwarantujemy wynajem chóru, który uświetni firmowe Christmas Party. Przygotowaliśmy również ofertę dla osób marzących o dźwiękach harfy czy skrzypiec. Instrumenty są w stanie urozmaicić przede wszystkim ceremonię zaślubin czy obiad weselny.
Specjalnie dla Państwa możemy stworzyć skład nietypowy, jak np. duet harfowy z wokalistką, duet trąbkowy z organami czy pianistę z saksofonem lub skrzypcami. Muzycy reprezentowani przez naszą agencję to profesjonaliści, którzy mają na koncie wiele prestiżowych występów. Dzięki temu współpracując z nami, uzyskują Państwo gwarancję wyjątkowej oprawy każdego wydarzenia. Zapewniamy profesjonalną i sprawną obsługę – chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy szczegółową ofertę naszej firmy. Jesteśmy pewni, że proponowane przez nas rozwiązania urozmaicą każdą uroczystość.

Repertuar dostosowany do Twoich potrzeb

Repertuar grany przez nasze zespoły jest dopasowywany do potrzeb Klienta, a także konkretnych okoliczności. Muzyka ma bowiem na celu nie tylko dopełnienie innych elementów wydarzenia, lecz także wpłynięcie na emocje gości. Czasami odpowiedni repertuar pozwala na stworzenie efektu podniosłości. Kiedy indziej pełni on funkcję rozrywkową, zagrzewając gości do tańca. Ustalamy wszelkie szczegóły odpowiednio wcześnie, po wybraniu terminu realizacji zlecenia. Tworzymy listę utworów na podstawie indywidualnych preferencji danej osoby, informacji o grupie docelowej czy charakterze imprezy. Z chęcią służymy radą, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia.

Wybieramy utwory, które będą pasować do charakteru konkretnego przyjęcia. Rezygnujemy z piosenek czy nawet gatunków muzycznych, jakich nie lubi dany Klient. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku bardzo personalnych imprez, jak np. śluby. Nasza orkiestra w Warszawie jest niezwykle elastyczna, dlatego często gramy także na spotkaniach firmowych, a także różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych. Nasi muzycy grają w duetach, triach, kwartetach i większych formacjach.

Piękna muzyka z wykorzystaniem różnych instrumentów

Umożliwiamy również dobranie instrumentów do potrzeb danej osoby. Nasi muzycy grają m.in. na gitarze, a także delikatnej harfie, skrzypcach czy saksofonie. Wybór odpowiednich instrumentów wpływa na ostateczny efekt i brzmienie danego utworu. Testujemy różne rozwiązania, w taki sposób, by w dniu wydarzenia występ przebiegał w sposób idealny, bez najmniejszych problemów. Działamy m.in. w Warszawie, a także okolicach. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oprawy muzycznej na Twoim przyjęciu.