Chór – wynajem na uroczystości

Agencja Art-Margot oferuje swoim Klientom możliwość wynajmu chóru na różne uroczystości. Organizujemy zarówno koncerty, festiwale, jak i inne wydarzenia, które uświetniamy oferowaną przez nas muzyką. Zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną wszelkich eventów. Współpracujemy nie tylko z firmami, ale również z osobami prywatnymi. Nasi muzycy urozmaicą imprezy firmowe oraz prywatne. Klientom proponujemy oryginalną muzykę, każdorazowo dopasowywaną do charakteru planowanego wydarzenia. Wśród współpracujących z nami artystów znajdują się m.in.:

 • chóry,
 • kwintety dęte blaszane,
 • kwartety smyczkowe,
 • orkiestry klasyczne,
 • skrzypkowie,
 • wiolonczeliści,
 • fleciści,
 • trębacze,
 • akordeoniści,
 • inni reprezentacji nurtu klasycznego.


Duety harfowe, gitarowe i akordeonowe

Muzyka grana na żywo potrafi odmienić każdą uroczystość. Zachęcamy do urozmaicenia wydarzenia za pomocą gitary, harfy czy skrzypiec. Polecamy również kwartet smyczkowy na imprezę, który z pewnością zachwyci wszystkich gości. Proponujemy wynajem muzyków grających na żywo na instrumentach takich jak harfa, gitara czy akordeon. Bogaty wybór oferowanych instrumentów sprawia, że możemy dopasować naszą ofertę do potrzeb różnych Klientów. Gwarantujemy wynajem chóru, który uświetni firmowe Christmas Party. Przygotowaliśmy również ofertę dla osób marzących o dźwiękach harfy czy skrzypiec. Instrumenty są w stanie urozmaicić przede wszystkim ceremonię zaślubin czy obiad weselny.
Specjalnie dla Państwa możemy stworzyć skład nietypowy, jak np. duet harfowy z wokalistką, duet trąbkowy z organami czy pianistę z saksofonem lub skrzypcami. Muzycy reprezentowani przez naszą agencję to profesjonaliści, którzy mają na koncie wiele prestiżowych występów. Dzięki temu współpracując z nami, uzyskują Państwo gwarancję wyjątkowej oprawy każdego wydarzenia. Zapewniamy profesjonalną i sprawną obsługę – chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy szczegółową ofertę naszej firmy. Jesteśmy pewni, że proponowane przez nas rozwiązania urozmaicą każdą uroczystość.


Polecani przez nas artyści:

 • Accordion Super Duo,
 • SaxArtDuo,
 • La Ragazza,
 • Duezzo,
 • Dos Aquas,
 • Capella Corale Varsaviana.

 

Akordeon guziczkowy to obecnie jeden z najmodniejszych instrumentów w Europie. Duet akordeonowy tworzą absolwenci Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Duet gra bardzo bogaty repertuar, który obejmuje wszystkie gatunki i style muzyczne, od klasyki przez muzykę filmową do popowej. Duet sprawdził się podczas różnego typu imprez: koncertów, bankietów, imprez tematycznych ( wieczór francuski, wieczór hiszpański, wieczór rosyjski i inne). Stanowił też niezwykła oprawę ślubu cywilnego z muzyką z filmu Amelia.

saxArtduo to duet saksofonowo -fortepianowy grający bogate programy złożone zarówno z utworów jazzowo- swingowych,
jak i tematy filmowe, muzykę klasyczną oraz znane i lubiane piosenki rozrywkowe.

Duet harfowy „La Ragazza” tworzą dwie absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie ( obecnego uniwersytetu muzycznego Fryderyka Chopina). Taki duet fantastycznie sprawdza się jako tło wystawnych kolacji, koktajli, bankietów. Może też być piękną oprawą ślubu zarówno kościelnego jak i cywilnego. Repertuar duetu obejmuje nie tylko muzykę klasyczną ( Bach, Vivaldi, Mozart) ale także przeboje muzyki filmowej i POP.

Duet skrzypcowo-fortepianowy grający programy złożone z utworów znanych i lubianych, atrakcyjnych dla osób o różnorodnych gustach muzycznych. Piosenki Beatelsów, ragtime, a także najsłynniejsze tematy filmowe i musicalowe to tylko niektóre spośród licznych utworów wykonywanych przez zespół. Duezzo wykonuje także kolędy z różnych stron świata oraz najsłynniejsze miniatury muzyki klasycznej (Dvorak, Wieniawski, Kreisler). Tak bogata oferta pozwala na dostosowanie programu do indywidualnych życzeń klienta.

Znakomity duet zawodowych gitarzystów - absolwentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie ( obecnego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina).

Kwartety smyczkowe, które oferujemy to profesjonalni muzycy absolwenci wyższych uczelni muzycznych w Polsce.
Każdy z kwartetów ma ogromny repertuar zawierający zarówno muzykę klasyczną , jak i filmową, popową , walce , tanga i inne. Kwartet smyczkowy jest znakomitym pomysłem na:

 • koncert,
 • oprawę kolacji, koktajlu, bankietu
 • Christamas parties
 • czy na ślub

KWINTET DĘTY BLASZANY tworzy pięciu instrumentalistów: 2 trębaczy, waltornisty, puzonisty i tubisty.
Wszyscy muzycy są członkami najlepszych orkiestr w Polsce i pedagogami.

Capella Corale Varsaviana to profesjonalny chór, zrzeszający zawodowych wokalistów i muzyków.
Chór ten wystepuje na koncertach, festiwalach i uczestniczy w nagraniach muzyki polskich kompozytorów współczesnych takich jak Jan A.P. Kaczmarek (laureat Oscara za muzykę filmową), Stanisław Syrewicz, Michał Lorenc, Krzesimir Dębski, Abel Korzeniowski, Bartłomiej Gliniak i inni Capella Corale Varsaviana nie stroni też od prywatnych zamówień takich jak oprawy ślubów w najpiękniejszych świątyniach Polski ( Kościół w Św. Lipce, Kościół św. Anny i św. Krzyża w Warszawie).