Chór – wynajem na uroczystości

Agencja Art-Margot oferuje swoim Klientom możliwość wynajmu chóru na różne uroczystości. Organizujemy zarówno koncerty, festiwale, jak i inne wydarzenia, które uświetniamy oferowaną przez nas muzyką. Zapewniamy kompleksową oprawę muzyczną wszelkich eventów. Współpracujemy nie tylko z firmami, ale również z osobami prywatnymi. Nasi muzycy urozmaicą imprezy firmowe oraz prywatne. Klientom proponujemy oryginalną muzykę, każdorazowo dopasowywaną do charakteru planowanego wydarzenia. Wśród współpracujących z nami artystów znajdują się m.in.:

 • chóry,
 • kwintety dęte blaszane,
 • kwartety smyczkowe,
 • orkiestry klasyczne,
 • skrzypkowie,
 • wiolonczeliści,
 • fleciści,
 • trębacze,
 • akordeoniści,
 • inni reprezentacji nurtu klasycznego.

Polecani przez nas artyści:

 • Accordion Super Duo,
 • SaxArtDuo,
 • La Ragazza,
 • Duezzo,
 • Dos Aquas,
 • Capella Corale Varsaviana.

Kiedy warto wybrać chór w Warszawie?

Utwory śpiewane przez chór w Warszawie są doskonałym wyborem przede wszystkim w przypadku podniosłych wydarzeń. Mowa tu m.in. o wszelkich uroczystościach odbywających się w kościołach. Chór może wspaniale wypełnić mszę ślubną, śpiewając podczas: ofiarowania, komunii, na rozpoczęcie i zakończenie uroczystości .zwłaszcza jeśli zależy Ci, by było ono utrzymane w niezwykle eleganckim klimacie. Na usługi naszych chórzystów mogą zdecydować się również grupy rodziców planujących oprawę muzyczną komunii świętej czy chrzcin.

Chór tworzy muzykę w niezwykle ciekawym wydaniu, w przypadku której poszczególne głosy rozkładają się i przeplatają w przemyślany sposób. To właśnie dlatego taka oprawa muzyczna może być wybierana także podczas różnego rodzaju wydarzeń związanych ze sztuką, inauguracjach lub otwarciu nowych obiektów. Dostosowujemy zakres naszych działań do potrzeb danego klienta. Wybieramy repertuar dostosowany do klimatu danego spotkania. Współpracujemy z różnymi grupami wokalnymi, dlatego możemy zagwarantować efekt idealnie dopasowany do potrzeb konkretnej osoby i grupy docelowej, zaproszonej na wydarzenie.

Jakie instrumenty mogą dopełnić śpiew chóru?

Chór może wystąpić a cappella albo w towarzystwie organów lub orkiestry. Muzycy, z którymi współpracujemy, grają m.in. na fletach, trąbkach, akordeonach, skrzypcach, wiolonczelach i nie tylko. Duet gitar może zagrać repertuar dopasowany do oprawy ślubu kościelnego, cywilnego lub humanistycznego. Znakomicie sprawdza się jako background music podczas obiadów, koktajli, bankietów.

Muzyka na żywo i niepowtarzalny śpiew chóru to prawdziwe wydarzenie, pozwalające na dotarcie bezpośrednio do emocji gości. Taki zestaw tworzy niesamowity klimat, zapadający w pamięci na długie lata. Szczegóły dotyczące występu ustalamy z klientem odpowiednio wcześnie, by w dniu wydarzenia wszystko było dopięte na ostatni guzik.

 

LA RAGAZZA

Mezzosopran Martyna Kasprzyk-Peralta została absolwentką Wydziału Wokalno-Aktorskiego na Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie prof. Urszuli Kryger, gdzie otrzymała dyplom licencjacki oraz magistra sztuki z wyróżnieniem. Kontynuowała studia wokalne w Wielkiej Brytanii, gdzie w 2013 roku ukończyła z wyróżnieniem podyplomowe studia magisterskie w Royal Academy of Music w Londynie w klasie prof. Elizabeth Ritchie oraz prof. Iain Ledigham’a. Martyna jest doświadczoną śpiewaczką szeroko pojętego repertuaru polskiego, włoskiego, rosyjskiego i angielskiego w zakresie opery, oratorium, pieśni i kameralistyki.

 

ACCORDION SUPER DUO

Akordeon guziczkowy to obecnie jeden z najmodniejszych instrumentów w Europie. Duet akordeonowy tworzą absolwenci Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Duet gra bardzo bogaty repertuar, który obejmuje wszystkie gatunki i style muzyczne, od klasyki przez muzykę filmową do popowej. Duet sprawdził się podczas różnego typu imprez: koncertów, bankietów, imprez tematycznych ( wieczór francuski, wieczór hiszpański, wieczór rosyjski i inne). Stanowił też niezwykła oprawę ślubu cywilnego z muzyką z filmu Amelia.

SAXARTDUO

saxArtduo to duet saksofonowo -fortepianowy grający bogate programy złożone zarówno z utworów jazzowo- swingowych,
jak i tematy filmowe, muzykę klasyczną oraz znane i lubiane piosenki rozrywkowe.

LA RAGAZZA

Duet harfowy „La Ragazza” tworzą dwie absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie ( obecnego uniwersytetu muzycznego Fryderyka Chopina). Taki duet fantastycznie sprawdza się jako tło wystawnych kolacji, koktajli, bankietów. Może też być piękną oprawą ślubu zarówno kościelnego jak i cywilnego. Repertuar duetu obejmuje nie tylko muzykę klasyczną ( Bach, Vivaldi, Mozart) ale także przeboje muzyki filmowej i POP.

DUEZZO

Duet skrzypcowo-fortepianowy grający programy złożone z utworów znanych i lubianych, atrakcyjnych dla osób o różnorodnych gustach muzycznych. Piosenki Beatelsów, ragtime, a także najsłynniejsze tematy filmowe i musicalowe to tylko niektóre spośród licznych utworów wykonywanych przez zespół. Duezzo wykonuje także kolędy z różnych stron świata oraz najsłynniejsze miniatury muzyki klasycznej (Dvorak, Wieniawski, Kreisler). Tak bogata oferta pozwala na dostosowanie programu do indywidualnych życzeń klienta.

DOS AQUAS

Znakomity duet zawodowych gitarzystów - absolwentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie ( obecnego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina).

Kwartety smyczkowe, które oferujemy, to profesjonalni muzycy absolwenci wyższych uczelni muzycznych w Polsce.
Każdy z kwartetów ma ogromny repertuar zawierający zarówno muzykę klasyczną, jak i filmową, popową, walce, tanga i inne. Kwartet smyczkowy jest znakomitym pomysłem na:

Kwartet smyczkowy na imprezę to bardzo ciekawy wybór, który pozwala na uzyskanie podniosłej atmosfery. To doskonała opcja przede wszystkim na wydarzenia bardzo eleganckie, związane m.in. z rozdaniem nagród, rocznicami czy ślubami. Muzyka na żywo pozwala na stworzenie niesamowitego efektu, który bez wątpienia zapadnie w pamięci gości na długie lata. Instrumenty smyczkowe mogą dopełnić również inne dźwięki, w zależności od wybranego utworu i preferencji danego Klienta.

Kwartet smyczkowy na imprezę może być doskonałym wyborem także w trakcie wszelkich wydarzeń firmowych czy uroczystości odbywających się w kościele. Wszystko zależy od ustaleń z organizatorem przyjęcia.

Muzycy z doświadczeniem

Nasi muzycy to osoby z wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem kierunkowym. Potrafią zagrać nawet najbardziej skomplikowane utwory, dlatego klienci mogą wybrać odpowiednią piosenkę do konkretnego wydarzenia. Skład zespołów różni się w zależności od dokładnych ustaleń. Współpracujemy jednak z muzykami wszechstronnymi, którzy na co dzień grają we własnych grupach muzycznych i regularnie występują przed publicznością.

Nasi znakomici skrzypkowie grają z akompaniamentem fortepianu, gitary lub organów.

Nasi muzycy są otwarci na potrzeby organizatora wydarzenia, zwłaszcza jeśli chodzi o przyjęcia bardziej osobiste, w tym śluby.

KWINTET DĘTY BLASZANY

KWINTET DĘTY BLASZANY tworzy pięciu instrumentalistów: 2 trębaczy, waltornisty, puzonisty i tubisty.
Wszyscy muzycy są członkami najlepszych orkiestr w Polsce i pedagogami.

CAPELLA CORALE VARSAVIANA

Capella Corale Varsaviana to profesjonalny chór, zrzeszający zawodowych wokalistów i muzyków.
Chór ten wystepuje na koncertach, festiwalach i uczestniczy w nagraniach muzyki polskich kompozytorów współczesnych takich jak Jan A.P. Kaczmarek (laureat Oscara za muzykę filmową), Stanisław Syrewicz, Michał Lorenc, Krzesimir Dębski, Abel Korzeniowski, Bartłomiej Gliniak i inni Capella Corale Varsaviana nie stroni też od prywatnych zamówień takich jak oprawy ślubów w najpiękniejszych świątyniach Polski ( Kościół w Św. Lipce, Kościół św. Anny i św. Krzyża w Warszawie).