KRÓTKO
O NAS

margotKompleksowa oprawa artystyczna imprez – O nas

 

Powstanie Agencji Art-Margot w 2000 roku w Warszawie było wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń w projektowaniu oraz realizacji kompleksowej organizacji imprez kulturalnych, takich jak: koncerty, festiwale, bankiety, promocje autorskie oraz uświetnianie różnych wydarzeń wówczas głównie na potrzeby instytucji państwowych.


Obecnie priorytetem naszych działań jest kompleksowa oprawa muzyczna eventów najróżniejszego typu, zarówno o charakterze państwowym, jak i prywatnym. Oferujemy m.in. projekt i oprawę eventów firmowych koncerty okolicznościowe, bale, Christmas parties, bankiety, kolacje i inne. Projekty artystyczne oprawy imprez prywatnych takich jak: oprawa ślubu kościelnego, oprawa ślubu cywilnego, wesela z klasą, wesela na jazzowo, rodzinne kolacje Bożonarodzeniowe i inne. Organizujemy recitale klasyczne na zamówienie w wykonaniu wybitnych wirtuozów Polskiej sceny muzycznej, jak i zdolnych absolwentów i studentów polskich uczelni muzycznych. Szczególnym upodobaniem naszej agencji jest organizowanie wielkich koncertów oratoryjno kantatowych z udziałem chórów i orkiestr.

Nasze kompetencje i profesjonalizm w działaniu powoduje ,że zawsze dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas propozycje były optymalnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów, niezależnie od tego czy jest to impreza zorganizowana dla Klienta indywidualnego, czy też impreza na potrzeby firmy lub instytucji publicznej.

Naszym klientom zapewniamy zespoły muzyczne do tańca, profesjonalne zespoły muzyczne na bal i wesele, pianistów klasycznych i jazzowych, kwartety smyczkowe, harfę, duet harfowy, duet gitarowy, trio jazzowe, trąbkę , duet kornetowy, kwintet dęty blaszany, saksofon, wokalistów oraz chóry i orkiestry. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą organizacja nawet najbardziej ekstrawaganckiej imprezy nie będzie zbyt wielkim wyzwaniem, ponieważ w zależności od Państwa upodobań, jesteśmy w stanie zapewnić zespoły odpowiadające najrozmaitszym gustom – niezależnie czy tym, czego poszukujecie jest jazzowe trio, gitara, harfa czy trąbka na ślub.

Decydując się na współpracę z agencją Art-Margot zyskujecie Państwo możliwość wyboru spośród najlepszych artystów wraz z zapleczem technicznym [ nagłośnienie, oświetlenie, scena, namiot] dopasowanym do ilości gości i logistyki imprezy.

Agencja Art-Margot ma niemal 20 letnie doświadczenie w projektowaniu i organizacji imprez.

Właścicielem Agencji Art-Margot jest Małgorzata Szymanek-Piotrowska, absolwentka Wydziału Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, czyli obecnego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, gdzie już w 1992 roku rozpoczęła swoją działalność pedagogiczną. Za wybitne osiągnięcia pedagogiczne została trzykrotnie wyróżniona Nagrodą Rektora II stopnia w 1993 r., w 2008 r. w 2014 r. i 2023  roku.

Małgorzata Szymanek-Piotrowska, w latach 1996-2004, pełniła funkcję opiekuna merytorycznego elitarnego cyklu „Środa w Akademii Muzycznej”. Była także Kierownikiem Biura Koncertowego Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie [ Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina], a także pełnomocnikiem dyrektora ds. artystycznych I Międzynarodowego Konkursu Organowego (1997 r.).

W grudniu 1999 roku ukończyła organizowany przez Centrum Animacji Kultury Ministerstwa Kultury i Sztuki kurs dla menedżerów kultury, po czym w sezonach 2001-2004 została poproszona przez władze uczelni o podjęcie się opieki nad festiwalem „Letnie Wieczory Muzyczne, Dziekanka”, jako dyrektor artystyczny i organizacyjny tej imprezy.

Od 1989 roku była aktywnym muzykiem jako członek chórów: Chóru Kameralnego Warszawskiej Opery Kameralnej, Chopin Vocal Consort, Cappella Corale Varsaviana.

Doskonale sprawdza się w roli impresario wielu cenionych i znanych solistów, będąc jednocześnie członkiem i managerem jednego z najlepszych w kraju chóru Cappella Corale Varsaviana, który wykonywał i rejestrował muzykę do filmów wybitnych polskich kompozytorów współczesnych jak. m.in. Krzesimir Dębski, Michał Lorenc, Janem A. P. Kaczmarek i inni.

Małgorzata Szymanek-Piotrowska prowadziła kilka audycji w Redakcji Muzyki Współczesnej Programu Drugiego Polskiego Radia.

W latach 2003 i 2009 była wyróżniana państwowym odznaczeniem „Zasłużony Działacz Kultury” przez Ministra Kultury Rzeczypospolitej Polskiej.