AUTORSKIE PRODUKCJE NASZEJ AGENCJI

Agencja Art-Margot realizuje oprawę artystyczną imprez dla instytucji publicznych, firm i osób prywatnych. Zajmujemy się stroną muzyczną różnych wydarzeń, wśród których można wymienić bale, bankiety i inne eventy o różnym charakterze. Podczas naszej wieloletniej działalności w branży mieliśmy przyjemność współpracować z Klientami, których wyobraźnia zainspirowała nas do stworzenia jedynych w swoim rodzaju, autorskich produkcji jednostkowych. Tego typu wyjątkowe realizacje z zakresu oprawy muzycznej eventów napawają nas największą dumą i inspirują do dalszej pracy. Zaplecze historyczne i znajomość literatury muzycznej ułatwiła sprostanie niezwykłym wyzwaniom. Wśród nich znalazło się m.in. stworzenie oprawy artystycznej polowań, których tradycja sięga średniowiecza i renesansu czy oprawy muzycznej dla najlepszych samochodów na świecie z wykorzystaniem wyłącznie muzyki klasycznej w ramach eventu Autoarystokracja.

 

Na co zwracamy uwagę podczas tworzenia autorskich produkcji?

Przygotowując autorskie produkcje, kierujemy się profesjonalizmem i starannością. Zależy nam na niesamowitym efekcie, z którego będą Państwo w pełni zadowoleni. Wiedza i doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, pomagają nam w tworzeniu wyjątkowych projektów. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie wśród naszych realizacji coś odpowiedniego dla siebie. Autorskie produkcje naszej agencji staramy się jak najbardziej dostosować do potrzeb i oczekiwań Klientów. Dlatego zachęcamy do podzielenia się z nami własnymi pomysłami, propozycjami oraz sugestiami. Ułatwią nam one stworzenie niezapomnianego projektu, z którego efektu będziemy zadowoleni zarówno my, jak i Klienci.

Jeżeli nasi Klienci nie mają pomysłu za zorganizowanie wydarzenia, to możemy zająć się ustaleniem wszystkich szczegółów. Doskonale odnajdujemy się zarówno w spokojnych, nostalgicznych klimatach, jak i w szalonych, spontanicznych imprezach. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty agencji Art-Margot, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy i przedstawimy szczegółową ofertę. Wykonamy dla Państwa unikalny projekt artystyczny dopasowany do charakteru wydarzenia. Potrafimy dostosować naszą ofertę do wymagań Klientów.

 

Przykładowe produkcje naszej agencji:

  • Dźwięki natury w renesansowej muzyce wokalnej,
  • Polowanie w tańcu dworskim i balecie,
  • Msza św. Huberta,
  • XII i XV Bal British Polish Chamber of Commerce,
  • Christmas parties.

 

DŹWIĘKI NATURY W RENESANSOWEJ MUZYCE WOKALNEJ

Koncert "DŹWIĘKI NATURY W RENESANSOWEJ MUZYCE WOKALNEJ" w programie m.in. Clement Janequin (1485-1558)-"La chase", "Le chant des oiseaux"

POLOWANIE W TAŃCU DWORSKIM I BALECIE

 

MSZA ŚW. HUBERTA