Jazz Trio/Quartet/Quintet

Znakomity, zespół jazzowy, którego leaderem, pianistą a czasami też wokalistą jest Robert Osam - Gyaabin ( gwiazda programu telewizyjnego „Jaka to melodia”). Każdy klient odczuje radość, którą muzycy emanują ze wspólnego muzykowania i dzielenia się tym z gośćmi.

Zespół występuje w różnych składach od duetu (wokal lub sax, piano) przez trio, (wokal lub sax, kontrabas, piano), kwartet (wokal/sax, piano, perkusja, kontrabas) po kwintet (wokal , sax, piano, perkusja, kontrabas).
Robertowi towarzyszą zawodowi jazzowi instrumentaliści, absolwenci Wydziału Jazzu i Rozrywki Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach oraz Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Wokalistka – Pati od lat interesuje sie zarówno muzyką pop, klasyczną jak i jazzową. Jest laureatką festiwali piosenki kabaretowej: OSPA 2004, I Miejsce w Piosenki Kabaretowej w Poznaniu 2005, Laureatką konkursu piosenki Agnieszki Osieckiej. Pati razem z Robertem współtworzy także zespół coverowy do tańca pod tą samą nazwą.