Kwartety smyczkowe, które oferujemy, to profesjonalni muzycy absolwenci wyższych uczelni muzycznych w Polsce.
Każdy z kwartetów ma ogromny repertuar zawierający zarówno muzykę klasyczną, jak i filmową, popową, walce, tanga i inne. Kwartet smyczkowy jest znakomitym pomysłem na:

Kwartet smyczkowy na imprezę to bardzo ciekawy wybór, który pozwala na uzyskanie podniosłej atmosfery. To doskonała opcja przede wszystkim na wydarzenia bardzo eleganckie, związane m.in. z rozdaniem nagród, rocznicami czy ślubami. Muzyka na żywo pozwala na stworzenie niesamowitego efektu, który bez wątpienia zapadnie w pamięci gości na długie lata. Instrumenty smyczkowe mogą dopełnić również inne dźwięki, w zależności od wybranego utworu i preferencji danego Klienta.

Kwartet smyczkowy na imprezę może być doskonałym wyborem także w trakcie wszelkich wydarzeń firmowych czy uroczystości odbywających się w kościele. Wszystko zależy od ustaleń z organizatorem przyjęcia.

Muzycy z doświadczeniem

Nasi muzycy to osoby z wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem kierunkowym. Potrafią zagrać nawet najbardziej skomplikowane utwory, dlatego klienci mogą wybrać odpowiednią piosenkę do konkretnego wydarzenia. Skład zespołów różni się w zależności od dokładnych ustaleń. Współpracujemy jednak z muzykami wszechstronnymi, którzy na co dzień grają we własnych grupach muzycznych i regularnie występują przed publicznością.

Nasi znakomici skrzypkowie grają z akompaniamentem fortepianu, gitary lub organów.

Nasi muzycy są otwarci na potrzeby organizatora wydarzenia, zwłaszcza jeśli chodzi o przyjęcia bardziej osobiste, w tym śluby.