Spotkania z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia są organizowane w wielu miejscach. Jest to popularne rozwiązanie m.in. w firmach, gdzie takie imprezy mają zintegrować pracowników, a często także podsumować ubiegły rok. To duże wydarzenie, w trakcie którego warto zadbać o odpowiednią atmosferę. Na piękne spotkania z niesamowitą oprawą muzyczną decydują się również właściciele hoteli, a także obiekty oferujące imprezy świąteczne dla najmłodszych. Takie wydarzenie może zorganizować każdy, nawet na kilka dni przed Bożym Narodzeniem.

Oferujemy oprawę muzyczną Christmas Party. To czas, w którym konieczne jest zadbanie o odpowiedni klimat. Zimą, zwłaszcza w okresie świątecznym, królują kolędy i popularne piosenki świąteczne takie jak Jingle Bells, Merry Christmas itd. Możemy zagrać je na żywo instrumentalnie lub wokalno-instrumentalnie, dzięki czemu goście wczują się w typowo świąteczną atmosferę. Dysponujemy własnymi instrumentami, a ich wybór zależy od zaplanowanego repertuaru. W skład naszego zespołu wchodzą też wokaliści z Warszawy. Muzyka na żywo dopełni każde spotkanie świąteczne, zwłaszcza jeśli orkiestra będzie mogła grać z odpowiednio przygotowanej sceny, blisko drzewka udekorowanego bombkami.

Podczas występów na spotkaniach świątecznych dbamy o odpowiednią atmosferę i oprawę wizualną. Często zakładamy m.in. czapki Mikołaja. Pozwala to na stworzenie efektu nawiązującego do Bożego Narodzenia, jeszcze bardziej wpisując się w klimat. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane muzyką na żywo w trakcie świątecznych imprez.