Jeżeli zastanawiacie się Państwo, jak powinien wyglądać pierwszy taniec na Waszym weselu lub obawiacie się, że nie zdołacie przygotować się do niego sami, chętnie udzielimy niezbędnych rad i wskazówek. Zajmujemy się nauką tańca osób, które pragną przygotować się do ważnej imprezy oraz organizacją pokazów tanecznych na większe uroczystości. W ramach oprawy artystycznej wydarzenia możemy zorganizować pokaz tańca towarzyskiego, klasycznego, ludowego i flamenco. Współpracujemy z wieloma cenionymi zespołami muzycznymi do tańca. W ramach świadczonych usług oferujemy również kompleksowe projekty oprawy muzycznej ślubu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji i uzgodnienia szczegółów związanych z ofertą tańca Agencji Art-Margot w Warszawie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 602-192-032.

KRÓTKO
O NAS

margotKompleksowa oprawa artystyczna imprez – Art-Margot

 

Powstanie Agencji Art-Margot w 2000 roku w Warszawie było wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń w projektowaniu oraz realizacji kompleksowej organizacji imprez kulturalnych, takich jak: koncerty, festiwale, bankiety, promocje autorskie oraz uświetnianie różnych wydarzeń wówczas głównie na potrzeby instytucji państwowych.

Czytaj więcej...