ZESPÓŁ MUZYCZNY - DO TAŃCA NA WESELE I BAL

Najlepsze zespoły muzyczne na imprezę

Szanowni Państwo!
Agencja Art-Margot w Warszawie skupia najlepszych artystów młodego pokolenia, którzy wykonywaną przez siebie muzyką na żywo mogą uświetnić imprezę firmową, bankiet, wesele, christmas party oraz każdą elegancką uroczystość. Mamy niezbędne kompetencje do organizacji i nadzorowania oprawy muzycznej wszelkiego rodzaju eventów. Proponowani przez nas artyści są zawodowymi muzykami, profesjonalnie wykonującymi swoje utwory na bogatym instrumentarium obejmującym w razie potrzeby wszystkie formacje muzyczne m.in. duety gitarowe, akordeonowe, harfowe, pianistów ze skrzypcami, wiolonczelą, saksofonem lub wokalistą oraz solistów i większe formacje jak kwartety smyczkowe lub jazzowe. Korzystając z naszych usług zyskujecie Państwo możliwość i pewność wyboru najodpowiedniejszej oprawy muzycznej organizowanego wydarzenia, dopasowywanej każdorazowo do konkretnego klienta. Dlatego tylko od Was będzie zależeć, czy Waszą imprezę uświetni zespół muzyczny do tańca, trio jazzowe czy pianista klasyczny. Nasza agencja oferuje występ każdego z zespołów kompleksowo wraz z nagłośnieniem, oświetleniem i w przypadku wydarzeń plenerowych ze sceną i namiotem. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z krótkimi informacjami na temat naszych zespołów muzycznych na wesele i bal.

„Sounds Like Jazz” to jeden z najlepszych zespołów coverowych, grających przeboje muzyki tanecznej wszystkich grup wiekowych. Wspaniale bawią gości zarówno na firmowych eventach jak i imprezach prywatnych . Leaderem zespołu jest przesympatyczny afroamerykanin , który nie tylko pisze aranże ale jest wokalistą zespołu a czasem też pianistą – Robert Osam – Gyaabin - gwiazda programu telewizyjnego pt. ”Jaka to melodia”.

„SWING BROTHERS” to obecnie jeden z bardziej profesjonalnych zespołów do tańca, który powstał na warszawskie potrzeby agencji Art-Margot w 2002 r. z połączenia poznańskiego sekstetu jazzowego 1996 ( fortepian, kontrabas, perkusja, trąbka, saksofon, puzon) ze znakomitą wokalistka BO oraz powiększony o gitarę elektryczną i perkusję latino.

„Not4sale” to znakomity zespół do tańca, złożony z młodych zawodowych muzyków - absolwentów Wydziału Jazzu i Rozrywki w Szkole Muzycznej II st w Warszawie i Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Każdy ich występ jest przyjmowany entuzjastycznie.

Zespół „THE BEST BAND” powstał w 2000 r. w Warszawie. Tworzą go znakomici muzycy sesyjni i estradowi znani ze współpracy z czołowymi gwiazdami Polskiej sceny muzycznej (E. Górniak, E. Bem, Stachursky, i in.) oraz z nagrań TV (m.in. „Idol”, „Jak łyse konie”).
Repertuar stanowią przeboje światowej muzyki rozrywkowej (Polskiej i zagranicznej) w nowoczesnych, profesjonalnych aranżacjach. Trzonem zespołu jest pianista – leader –Jacek Piotrowski oraz wokalistka –Monika Malec , która była trenerem wokalnym podczas większości programów telewizyjnych .

„Beat lucky” to 5 osobowy zespół coverowy, któremu przewodzi gwiazda programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Jaka to melodia”, „Szymon Majewski Show” itd. - Grzegorz Wilk.