ZESPÓŁ MUZYCZNY DO TAŃCA - NA WESELE I BAL

Agencja Art-Margot w Warszawie skupia najlepszych artystów młodego pokolenia, w tym zespoły muzyczne do tańca, które wykonywaną przez siebie muzyką na żywo mogą uświetnić imprezę firmową, bankiet, wesele oraz każdą inną uroczystość. Mamy niezbędne kompetencje do organizacji i nadzorowania oprawy muzycznej wszelkiego rodzaju eventów. Proponowani przez nas artyści są zawodowymi muzykami, profesjonalnie wykonującymi swoje utwory na bogatym instrumentarium obejmującym w razie potrzeby wszystkie formacje muzyczne. Wśród współpracujących z nami muzyków nie brakuje zespołów muzycznych, które rozruszają nawet niezbyt rozrywkową publikę, wykonując covery znanych przebojów, szlagierów czy np. standardów jazzowych.

Profesjonalny zespół muzyczny na wesele, bankiet, bal

Korzystając z naszych usług, zyskujecie Państwo możliwość i pewność wyboru najodpowiedniejszej oprawy muzycznej organizowanego wydarzenia, dopasowywanej do jego charakteru i klimatu. Polecany przez nas zespół muzyczny na wesele jest każdorazowo dostosowany również do gustu i preferencji Młodej Pary oraz ich gości – tak, aby weselna zabawa na długo pozostała w ich pamięci. Nasza agencja oferuje występ każdego z zespołów kompleksowo wraz z nagłośnieniem, oświetleniem i w przypadku wydarzeń plenerowych ze sceną i namiotem. Dodatkowo proponujemy organizację oprawy muzycznej nie tylko podczas tanecznej porcji wesela, ale też np. kolacji, czy samej uroczystości zaślubin – w tej roli świetnie może sprawdzić się m.in. duet harfowy czy gitarowy lub kwartet smyczkowy. Korzystając z naszych usług, mogą więc Państwo liczyć nie tylko na to, że profesjonalny zespół muzyczny na wesele zapewni Wam niezapomniane wrażenia, ale też na całkowicie kompleksową obsługę. Dodatkowo nasi artyści mogą uświetnić także inne wydarzenia – zarówno o charakterze prywatnym (urodziny, rocznice itp.), jak i firmowym czy komercyjnym (bale, bankiety, gale i inne). Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z krótkimi informacjami na temat naszych zespołów muzycznych.

3 03911f0d79c09cc89ed30137a0ebeb01

„Sounds Like Jazz” to jeden z najlepszych zespołów coverowych, grających przeboje muzyki tanecznej dla wszystkich grup wiekowych. Wspaniale bawią gości zarówno na firmowych eventach, jak i imprezach prywatnych. Leaderem zespołu jest przesympatyczny Afroamerykanin – Robert Osam-Gyaabin – gwiazda programu telewizyjnego „Jaka to melodia”. Nie tylko pisze aranże, ale jest też wokalistą zespołu, a czasem również pianistą – Robert Osam – Gyaabin - gwiazda programu telewizyjnego pt. ”Jaka to melodia”.

4 fc468cf46b569f16072baae9a8f68bee

„SWING BROTHERS” to obecnie jeden z bardziej profesjonalnych zespołów do tańca, który powstał na warszawskie potrzeby agencji Art-Margot w 2002 r. z połączenia poznańskiego sekstetu jazzowego 1996 ( fortepian, kontrabas, perkusja, trąbka, saksofon, puzon) ze znakomitą wokalistka BO oraz powiększony o gitarę elektryczną i perkusję latino.

21 b0ad0db862d147011430d025724b439a

„Not4sale” to znakomity zespół do tańca, złożony z młodych zawodowych muzyków - absolwentów Wydziału Jazzu i Rozrywki w Szkole Muzycznej II st w Warszawie i Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Każdy ich występ jest przyjmowany entuzjastycznie.

24 cdab9c10d46bce78104f98bbcd88ff52

Zespół „THE BEST BAND” powstał w 2000 r. w Warszawie. Tworzą go znakomici muzycy sesyjni i estradowi znani ze współpracy z czołowymi gwiazdami Polskiej sceny muzycznej (E. Górniak, E. Bem, Stachursky, i in.) oraz z nagrań TV (m.in. „Idol”, „Jak łyse konie”). Repertuar stanowią przeboje światowej muzyki rozrywkowej (Polskiej i zagranicznej) w nowoczesnych, profesjonalnych aranżacjach. Trzonem zespołu jest pianista – leader – Jacek Piotrowski oraz wokalistka – Monika Malec, która była trenerem wokalnym podczas wielu znanych programów telewizyjnych.

22 8bf4511f97be0541e0fbc09da08ab2c8

„Beat lucky” to 5 osobowy zespół coverowy, któremu przewodzi gwiazda programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Jaka to melodia”, „Szymon Majewski Show” itd. - Grzegorz Wilk.