ZESPÓŁ MUZYCZNY - DO TAŃCA NA WESELE I BAL

Najlepsze zespoły muzyczne na imprezę

Szanowni Państwo!
Agencja Art-Margot w Warszawie skupia najlepszych artystów młodego pokolenia, którzy wykonywaną przez siebie muzyką na żywo mogą uświetnić imprezę firmową, bankiet, wesele, christmas party oraz każdą elegancką uroczystość. Wszyscy proponowani przez agencje artyści są zawodowymi muzykami, starającymi się wykonać swoją pracę jak najbardziej profesjonalnie a właściciele agencji mają odpowiednie kompetencje aby to nadzorować. Korzystając z naszych usług zyskujecie Państwo możliwość i pewność wyboru najodpowiedniejszej oprawy muzycznej organizowanego wydarzenia, dopasowywanej każdorazowo do konkretnego klienta. Agencja oferuje występ każdego z zespołów kompleksowo wraz z nagłośnieniem, oświetleniem i w przypadku wydarzeń plenerowych ze sceną i namiotem. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z krótkimi informacjami na temat naszych zespołów muzycznych.

„Sounds Like Jazz” to jeden z najlepszych zespołów coverowych, grających przeboje muzyki tanecznej wszystkich grup wiekowych. Wspaniale bawią gości zarówno na firmowych eventach jak i imprezach prywatnych . Leaderem zespołu jest przesympatyczny afroamerykanin , który nie tylko pisze aranże ale jest wokalistą zespołu a czasem też pianistą – Robert Osam – Gyaabin - gwiazda programu telewizyjnego pt. ”Jaka to melodia”.

„SWING BROTHERS” to obecnie jeden z bardziej profesjonalnych zespołów do tańca, który powstał na warszawskie potrzeby agencji Art-Margot w 2002 r. z połączenia poznańskiego sekstetu jazzowego 1996 ( fortepian, kontrabas, perkusja, trąbka, saksofon, puzon) ze znakomitą wokalistka BO oraz powiększony o gitarę elektryczną i perkusję latino.

„Not4sale” to znakomity zespół do tańca, złożony z młodych zawodowych muzyków - absolwentów Wydziału Jazzu i Rozrywki w Szkole Muzycznej II st w Warszawie i Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Każdy ich występ jest przyjmowany entuzjastycznie.

Zespół „THE BEST BAND” powstał w 2000 r. w Warszawie. Tworzą go znakomici muzycy sesyjni i estradowi znani ze współpracy z czołowymi gwiazdami Polskiej sceny muzycznej (E. Górniak, E. Bem, Stachursky, i in.) oraz z nagrań TV (m.in. „Idol”, „Jak łyse konie”).
Repertuar stanowią przeboje światowej muzyki rozrywkowej (Polskiej i zagranicznej) w nowoczesnych, profesjonalnych aranżacjach. Trzonem zespołu jest pianista – leader –Jacek Piotrowski oraz wokalistka –Monika Malec , która była trenerem wokalnym podczas większości programów telewizyjnych .

„Beat lucky” to 5 osobowy zespół coverowy, któremu przewodzi gwiazda programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Jaka to melodia”, „Szymon Majewski Show” itd. - Grzegorz Wilk.

KRÓTKO
O NAS

margotKompleksowa oprawa artystyczna imprez – Art-Margot

 

Powstanie Agencji Art-Margot w 2000 roku w Warszawie było wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń w projektowaniu oraz realizacji kompleksowej organizacji imprez kulturalnych, takich jak: koncerty, festiwale, bankiety, promocje autorskie oraz uświetnianie różnych wydarzeń wówczas głównie na potrzeby instytucji państwowych.

Czytaj więcej...