Pianiści klasyczni i jazzowi

Agencja Art-Margot w Warszawie zajmujemy się kompleksową oprawą artystyczną wszelkiego typu imprez od oprawy ślubu kościelnego lub cywilnego, przez oprawę bankietów, kolacji, wesel do wielkich koncertów symfonicznych i oratoryjnych. Poniżej znajdziecie Państwo informacje na temat utalentowanych i doświadczonych pianistów klasycznych i jazzowych.

W ofercie agencji interesującą propozycję znajdą koneserzy muzyki klasycznej decydując się na np. na zaangażowanie wystąpi chóru, orkiestry kameralnej lub symfonicznej, jak i fani fani jazzu, dla których może zagrać pianista jazzowy lub trio jazzowe. Oferujemy także najlepsze zespoły muzyczne do tańca oraz recitale klasyczne na zamówienie.

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu, bar-pianista w najlepszych hotelach w Polsce (Bristol, Hyaat, Regent, polonia palace, Amber Room, Endorfina itd..)

Pianista, perkusista, aranżer, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach.

Pianista, aranżer ,leader zespołu „Swing Brothers”.

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu, bar-pianista w najlepszych hotelach w Polsce ( Bristol, Hyaat, Regent, polonia palace, Amber Room, Endorfina itd..)

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu, bar-pianista w najlepszych hotelach w Polsce.

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu.
Pianista koncertujący zarówno z repertuarem stricte klasycznym jak i z repertuarem jazzowym.
Stworzył genialne jazzowe interpretacje wielkich dzieł Chopina, Beethovena, Bacha , Mozarta i innych.
Zarejestrował kilka płyt z swoimi autorskimi interpretacjami wielkich klasyków jak i swoimi kompozycjami.