Pianiści, bar pianiści

pianiści i pianiści jazzowi – polecane zespoły muzyczne na wesela

Agencja Art-Margot w Warszawie zajmujemy się kompleksową oprawą artystyczną wszelkiego typu imprez od oprawy, slubu kościelnego, cywilnego, przez oprawę bankietów, kolacji, wesel do wielkich koncertów symfonicznych i oratoryjnych. Poniżej znajdziecie Państwo informacje na temat utalentowanych pianistów jazzowych oraz ich doświadczenia.
W ofercie agencji interesującą propozycję znajdą koneserzy muzyki klasycznej, decydując się na np. na zaangażowanie chóru, orkiestry kameralnej, symfonicznej , jak i fani jazzu, dla których może zagrać pianista lub trio jazzowe. Oferujemy także najlepsze zespoły muzyczne do tańca oraz recitale klasyczne na zamówienie.

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu, bar-pianista w najlepszych hotelach w Polsce (Bristol, Hyaat, Regent, polonia palace, Amber Room, Endorfina itd..)

Pianista, perkusista, aranżer, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach.

Pianista, aranżer ,leader zespołu „Swing Brothers”.

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu, bar-pianista w najlepszych hotelach w Polsce ( Bristol, Hyaat, Regent, polonia palace, Amber Room, Endorfina itd..)

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu, bar-pianista w najlepszych hotelach w Polsce.

Absolwent UMFC w Warszawie na wydziale fortepianu.
Pianista koncertujący zarówno z repertuarem stricte klasycznym jak i z repertuarem jazzowym.
Stworzył genialne jazzowe interpretacje wielkich dzieł Chopina, Beethovena, Bacha , Mozarta i innych.
Zarejestrował kilka płyt z swoimi autorskimi interpretacjami wielkich klasyków jak i swoimi kompozycjami.

KRÓTKO
O NAS

margotKompleksowa oprawa artystyczna imprez – Art-Margot

 

Powstanie Agencji Art-Margot w 2000 roku w Warszawie było wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń w projektowaniu oraz realizacji kompleksowej organizacji imprez kulturalnych, takich jak: koncerty, festiwale, bankiety, promocje autorskie oraz uświetnianie różnych wydarzeń wówczas głównie na potrzeby instytucji państwowych.

Czytaj więcej...