Blog

kwartet smyczkowy

Kwartet smyczkowy to zespół składający się z czterech wykonawców muzyki kameralnej. W jego skład wchodzą altówka, wiolonczela oraz dwoje skrzypiec. Początki czterogłosowej faktury instrumentalnej sięgają już epoki baroku, jednak kwartet instrumentów smyczkowych powstał dopiero w epoce klasycyzmu, kiedy muzyka tego typu była bardzo popularna w zamożnych domach. Dziś często sięga się po klasyczną oprawę muzyczną różnych uroczystości, nadając im elegancki i wzniosły charakter.

Jak zaplanować oprawę muzyczną na wesele

Oprawa muzyczna na weselu ma ogromne znaczenie. Bez względu na to, czy organizujecie kameralny bankiet, czy może wielkie, huczne przyjęcie, zawsze warto pomyśleć o odpowiedniej muzyce, która zachęca do dobrej zabawy, wprowadza wyjątkową atmosferę, podkreśla wyjątkowość tej niepowtarzalnej chwili.

Jazzowe wesele

Wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej młodej pary, a jednocześnie jedna z najhuczniej obchodzonych imprez rodzinnych. Na przyjęciu weselnym bardzo ważną rolę odgrywa oprawa muzyczna.

witamy

Witamy na naszym blogu. Stworzyliśmy go w celu przybliżenia naszej oferty. Będziemy na nim publikować artykuły przedstawiające oferowane przez nas produkty i świadczone usługi.