Zespoły jazzowe

Agencja Art-Margot zrzesza najbardziej utalentowanych artystów jazzowych młodego i średniego pokolenia. Ich obecność na przyjęciu sprawia, że goście bardzo dobrze się bawią przez wiele godzin. Artyści pozostawiają wyłącznie przyjemne wspomnienia o dobrej zabawie. Skupiamy zespoły jazzowe, pianistów wokalistów, tria, kwartety, kwintety oraz big-bandy. Możemy zaprojektować i zorganizować niezapomniane wesele na jazzowo czy Christmas Parties w stylu jazzowo-swingowym. Jazz to gatunek muzyczny, który powstał już na początku XX wieku. Bardzo szybko zdobył popularność, ponieważ pozwala na dużą swobodę i sprężystość rytmu. Dzięki tej muzyce słuchacze często czują wyjątkową więź z wykonawcą. Z tego powodu jazz jest chętnie wybieranym gatunkiem na różne uroczystości. Coraz więcej osób decyduje się na jazzowe wesele, które charakteryzuje się spontanicznością i oryginalnością. Utwory wykonane przez zespoły jazzowe mogą być romantyczne i subtelne. Wszystkie szczegóły można ustalić z naszymi muzykami przed wydarzeniem.


Trąbka na ślub i trio jazzowe na bankiet

Nasza oferta składa się z wielu propozycji, dzięki czemu każdy Klient znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb i oczekiwań. Podczas wyboru warto zwrócić uwagę również na preferencje zaproszonych na wydarzenie gości. Podczas tworzenia projektu oprawy muzycznej eventu, zawsze słuchamy sugestii naszych Klientów. Dlatego, jeśli jesteście Państwo entuzjastami Milesa Davisa, Dizzy'ego Gillespie czy Louisa Armstronga, możemy pomóc Wam zrealizować marzenie o trąbce na ślub. Wśród współpracujących z nami artystów znajdują się też tria jazzowe oraz big-bandy, które doskonale sprawdzają się na weselach i innych uroczystościach rodzinnych. Proponowani przez nas muzycy zainspirują do tańca każdego gościa, grając nie tylko klasyki jazzowe, ale też największe przeboje muzyki rozrywkowej w dopracowanych aranżacjach.


Jeśli poszukują Państwo sprawdzonych muzyków, to zapraszamy do kontaktu z agencją Art-Margot. Mamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej oprawie artystycznej imprez wraz z pełną oprawą techniczną – nagłośnieniem, oświetleniem i sceną. Jesteśmy w stanie zapewnić elegancką oprawę każdej uroczystości, niezależnie czy jest ona prywatna czy komercyjna. Podczas współpracy zwracamy uwagę przede wszystkim na oczekiwania naszych Klientów. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualne i profesjonalnie.


Muzycy jazzowi w naszej ofercie:

  • Sounds Like Jazz,
  • Jazz Up,
  • Not4Sale,
  • SaxArtDuo,
  • Black Rose.

 

Jazz Trio/Quartet/Quintet

Znakomity, zespół jazzowy, którego leaderem, pianistą a czasami też wokalistą jest Robert Osam - Gyaabin ( gwiazda programu telewizyjnego „Jaka to melodia”). Każdy klient odczuje radość, którą muzycy emanują ze wspólnego muzykowania i dzielenia się tym z gośćmi.

Jeden z najlepszych zespołów jazzowych sprawdzający się nie tylko podczas poważnych koncertów i festiwali ale także na imprezach firmowych i prywatnych, jak bankiety i koktajle. W repertuarze zespołu znajdują się nie tylko standardy jazzowe ale także ich autorskie utwory.

Fantastyczny kwartet jazzowy „NOT 4 SALE” sprawdzające się nie tylko podczas poważnych koncertów i festiwali ale także na imprezach firmowych i prywatnych, jak bankiety , koktajle, christmas parties i inne.

saxArtduo to duet saksofonowo -fortepianowy grający bogate programy złożone zarówno z utworów jazzowo- swingowych,
jak i tematy filmowe, muzykę klasyczną oraz znane i lubiane piosenki rozrywkowe.

Duet/trio/kwartet
Fantastyczny zespół grający muzykę jazzową , swingową oraz popowe covery.