Jazzowe zespoły muzyczne do wynajęcia

W poniższej zakładce znajdziecie Państwo informacje na temat najbardziej utalentowanych artystów jazzowych młodego i średniego pokolenia, których obecność niewątpliwie doda niezapomnianego blasku niejednej uroczystości organizowanej w Warszawie i nie tylko. Nasza agencja skupia pianistów wokalistów, tria, kwartety, kwintety, zespoły jazzowe oraz big bandy. Możemy zaprojektować i zorganizować niezapomniane wesele na jazzowo, czy Christmas Parties w stylu jazzowo-swingowym.

Trąbka na ślub i trio jazzowe na bankiet – oferta

Zawsze słuchamy sugestii naszych klientów, tworząc dla nich projekt oprawy muzycznej eventu. Dlatego, jeśli jesteście Państwo entuzjastami Milesa Davisa, Dizzy'ego Gillespie czy Louisa Armstronga, możemy pomóc wam zrealizować marzenie o trąbce na ślub. Wśród współpracujących z nami artystów znajdują się też tria jazzowe oraz big bandy doskonale sprawdzające się jako profesjonalny zespół muzyczny na wesele, który zainspiruje do tańca każdego gościa, grając nie tylko klasyki jazzowe, ale też największe przeboje muzyki rozrywkowej w dopracowanych aranżacjach.

Zapraszamy do kontaktu z Art-Margot. Nasza agencja posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej oprawie artystycznej imprez wraz z pełną oprawą techniczną – nagłośnieniem, oświetleniem i sceną. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu zorganizować jazzowe wesele oraz zapewnić elegancką oprawę każdej uroczystości – prywatnej czy komercyjnej.

Jazz Trio/Quartet/Quintet

Znakomity, zespół jazzowy, którego leaderem, pianistą a czasami też wokalistą jest Robert Osam - Gyaabin ( gwiazda programu telewizyjnego „Jaka to melodia”). Każdy klient odczuje radość, którą muzycy emanują ze wspólnego muzykowania i dzielenia się tym z gośćmi.

Jeden z najlepszych zespołów jazzowych sprawdzający się nie tylko podczas poważnych koncertów i festiwali ale także na imprezach firmowych i prywatnych, jak bankiety i koktajle. W repertuarze zespołu znajdują się nie tylko standardy jazzowe ale także ich autorskie utwory.

Fantastyczny kwartet jazzowy „NOT 4 SALE” sprawdzające się nie tylko podczas poważnych koncertów i festiwali ale także na imprezach firmowych i prywatnych, jak bankiety , koktajle, christmas parties i inne.

saxArtduo to duet saksofonowo -fortepianowy grający bogate programy złożone zarówno z utworów jazzowo- swingowych,
jak i tematy filmowe, muzykę klasyczną oraz znane i lubiane piosenki rozrywkowe.

Duet/trio/kwartet
Fantastyczny zespół grający muzykę jazzową , swingową oraz popowe covery.