ZESPOŁY JAZZOWE; DUETY, TRIA KWARTETY, BIG BANDY

Zespoły jazzowe na imprezy w Warszawie

W poniższej zakładce znajdziecie Państwo informacje na temat najbardziej utalentowanych artystów jazzowych młodego i średniego pokolenia, których obecność niewątpliwie doda niezapomnianego blasku niejednej uroczystości organizowanej w Warszawie i nie tylko. Nasza agencja skupia pianistów jazzowych, wokalistów jazzowych, tria , kwartety , kwintety , zespoły jazzowe oraz big bandy. Możemy zaprojektować i zorganizować niezapomniane wesele na jazzowo, czy christmas parties w stylu jazzowo-swingowym. Zapraszamy do kontaktu z Art-Margot. Nasza agencja posiada już wieloletnie doświadczenie w kompleksowej oprawie artystycznej imprez wraz z pełną oprawą techniczną – nagłośnieniem, oświetleniem i sceną.

Jazz Trio/Quartet/Quintet

Znakomity, zespół jazzowy, którego leaderem, pianistą a czasami też wokalistą jest Robert Osam - Gyaabin ( gwiazda programu telewizyjnego „Jaka to melodia”). Każdy klient odczuje radość, którą muzycy emanują ze wspólnego muzykowania i dzielenia się tym z gośćmi.

Jeden z najlepszych zespołów jazzowych sprawdzający się nie tylko podczas poważnych koncertów i festiwali ale także na imprezach firmowych i prywatnych, jak bankiety i koktajle. W repertuarze zespołu znajdują się nie tylko standardy jazzowe ale także ich autorskie utwory.

Fantastyczny kwartet jazzowy „NOT 4 SALE” sprawdzające się nie tylko podczas poważnych koncertów i festiwali ale także na imprezach firmowych i prywatnych, jak bankiety , koktajle, christmas parties i inne.

saxArtduo to duet saksofonowo -fortepianowy grający bogate programy złożone zarówno z utworów jazzowo- swingowych,
jak i tematy filmowe, muzykę klasyczną oraz znane i lubiane piosenki rozrywkowe.

Duet/trio/kwartet
Fantastyczny zespół grający muzykę jazzową , swingową oraz popowe covery.

KRÓTKO
O NAS

margotKompleksowa oprawa artystyczna imprez – Art-Margot

 

Powstanie Agencji Art-Margot w 2000 roku w Warszawie było wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń w projektowaniu oraz realizacji kompleksowej organizacji imprez kulturalnych, takich jak: koncerty, festiwale, bankiety, promocje autorskie oraz uświetnianie różnych wydarzeń wówczas głównie na potrzeby instytucji państwowych.

Czytaj więcej...