Chóry, zespoły i muzycy klasyczni

Agencja Art-Margot z Warszawy zajmuje się organizacją wielkich i małych koncertów, festiwali, a także kompleksową oprawą muzyczną różnego typu wydarzeń firmowych i prywatnych. Naszym klientom proponujemy oryginalną muzykę każdorazowo dopasowywaną do charakteru planowanego wydarzenia. Wśród współpracujących z nami artystów znajdują się m.in. chóry, kwintety dęte blaszane, kwartety smyczkowe, orkiestry klasyczne, skrzypkowie, wiolonczeliści, fleciści, trębacze czy akordeoniści i inni reprezentanci nurtu klasycznego.

Duety harfowe, gitarowe i akordeonowe

Proponujemy m.in. wynajem muzyków grających na żywo na instrumentach takich jak harfa, gitara czy akordeon. Dzięki temu nasza oferta dostosowana jest do różnych potrzeb. Niezależnie więc od tego, czy chodzi o wynajem chóru, który uświetni firmowe Christmas Party, czy też marzą się Państwu dźwięki harfy lub skrzypiec urozmaicające ceremonię zaślubin czy obiad weselny, mamy coś odpowiedniego. Specjalnie dla Państwa możemy stworzyć skład nietypowy  jak np. jak duet harfowy z wokalistką czy  duet trąbkowy z organami. pianista z saksofonem czy skrzypcami, a także np. kwintet dęty blaszany lub kwartet smyczkowy na imprezę. Muzycy reprezentowani przez naszą agencję to profesjonaliści, którzy mają na koncie wiele prestiżowych występów. Dzięki temu współpracując z nami, każdorazowo uzyskują Państwo gwarancję wyjątkowej oprawy każdego wydarzenia.

Akordeon guziczkowy to obecnie jeden z najmodniejszych instrumentów w Europie. Duet akordeonowy tworzą absolwenci Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Duet gra bardzo bogaty repertuar, który obejmuje wszystkie gatunki i style muzyczne, od klasyki przez muzykę filmową do popowej. Duet sprawdził się podczas różnego typu imprez: koncertów, bankietów, imprez tematycznych ( wieczór francuski, wieczór hiszpański, wieczór rosyjski i inne). Stanowił też niezwykła oprawę ślubu cywilnego z muzyką z filmu Amelia.

saxArtduo to duet saksofonowo -fortepianowy grający bogate programy złożone zarówno z utworów jazzowo- swingowych,
jak i tematy filmowe, muzykę klasyczną oraz znane i lubiane piosenki rozrywkowe.

Duet harfowy „La Ragazza” tworzą dwie absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie ( obecnego uniwersytetu muzycznego Fryderyka Chopina). Taki duet fantastycznie sprawdza się jako tło wystawnych kolacji, koktajli, bankietów. Może też być piękną oprawą ślubu zarówno kościelnego jak i cywilnego. Repertuar duetu obejmuje nie tylko muzykę klasyczną ( Bach, Vivaldi, Mozart) ale także przeboje muzyki filmowej i POP.

Duet skrzypcowo-fortepianowy grający programy złożone z utworów znanych i lubianych, atrakcyjnych dla osób o różnorodnych gustach muzycznych. Piosenki Beatelsów, ragtime, a także najsłynniejsze tematy filmowe i musicalowe to tylko niektóre spośród licznych utworów wykonywanych przez zespół. Duezzo wykonuje także kolędy z różnych stron świata oraz najsłynniejsze miniatury muzyki klasycznej (Dvorak, Wieniawski, Kreisler). Tak bogata oferta pozwala na dostosowanie programu do indywidualnych życzeń klienta.

Znakomity duet zawodowych gitarzystów - absolwentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie ( obecnego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina).

Kwartety smyczkowe, które oferujemy to profesjonalni muzycy absolwenci wyższych uczelni muzycznych w Polsce.
Każdy z kwartetów ma ogromny repertuar zawierający zarówno muzykę klasyczną , jak i filmową, popową , walce , tanga i inne. Kwartet smyczkowy jest znakomitym pomysłem na:

  • koncert,
  • oprawę kolacji, koktajlu, bankietu
  • Christamas parties
  • czy na ślub

KWINTET DĘTY BLASZANY tworzy pięciu instrumentalistów: 2 trębaczy, waltornisty, puzonisty i tubisty.
Wszyscy muzycy są członkami najlepszych orkiestr w Polsce i pedagogami.

Capella Corale Varsaviana to profesjonalny chór, zrzeszający zawodowych wokalistów i muzyków.
Chór ten wystepuje na koncertach, festiwalach i uczestniczy w nagraniach muzyki polskich kompozytorów współczesnych takich jak Jan A.P. Kaczmarek (laureat Oscara za muzykę filmową), Stanisław Syrewicz, Michał Lorenc, Krzesimir Dębski, Abel Korzeniowski, Bartłomiej Gliniak i inni Capella Corale Varsaviana nie stroni też od prywatnych zamówień takich jak oprawy ślubów w najpiękniejszych świątyniach Polski ( Kościół w Św. Lipce, Kościół św. Anny i św. Krzyża w Warszawie).