Orkiestra i chór: recitale klasyczne na zamówienie – harfa

Orkiestry i chóry oraz zespoły klasyczne

Chóry i zespoły klasyczne w Warszawie

Agencja Art-Margot z Warszawy zajmuje się organizacją wielkich i małych koncertów, festiwali, a także zaprojektowaniem i zorganizowaniem oprawy muzycznej eventów firmowych i prywatnych takich jak śluby i obiady weselne.
Dla klientów korzystających z naszych usług projektujemy i zapewniamy oryginalną muzykę każdorazowo dopasowywaną od charakteru planowanego wydarzenia.
Nasza agencja organizuje koncerty w wykonaniu orkiestry kameralnej, orkiestry symfonicznej lub chóru. Repertuar prezentowany podczas tego rodzaju występów jest szeroki i obejmuje m.in. wielkie dzieła oratoryjne jak msze, requiem, litanie W.A. Mozarta, czy oratoria na Boże Narodzenie lub Wielkanoc J.S. Bacha.

Duety harfowe, gitarowe i akordeonowe

Proponujemy również muzyków grających na żywo na instrumentach takich jak harfa, gitara czy akordeon. Ponadto specjalnie dla Państwa wystąpić może duet trąbkowy lub mieszany w składzie np. pianista z saksofonem lub skrzypcami. Dodatkowo oferujemy kwintet dęty blaszany lub kwartet smyczkowy na imprezę.

Akordeon guziczkowy to obecnie jeden z najmodniejszych instrumentów w Europie. Duet akordeonowy tworzą absolwenci Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Duet gra bardzo bogaty repertuar, który obejmuje wszystkie gatunki i style muzyczne, od klasyki przez muzykę filmową do popowej. Duet sprawdził się podczas różnego typu imprez: koncertów, bankietów, imprez tematycznych ( wieczór francuski, wieczór hiszpański, wieczór rosyjski i inne). Stanowił też niezwykła oprawę ślubu cywilnego z muzyką z filmu Amelia.

saxArtduo to duet saksofonowo -fortepianowy grający bogate programy złożone zarówno z utworów jazzowo- swingowych,
jak i tematy filmowe, muzykę klasyczną oraz znane i lubiane piosenki rozrywkowe.

Duet harfowy „La Ragazza” tworzą dwie absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie ( obecnego uniwersytetu muzycznego Fryderyka Chopina). Taki duet fantastycznie sprawdza się jako tło wystawnych kolacji, koktajli, bankietów. Może też być piękną oprawą ślubu zarówno kościelnego jak i cywilnego. Repertuar duetu obejmuje nie tylko muzykę klasyczną ( Bach, Vivaldi, Mozart) ale także przeboje muzyki filmowej i POP.

Duet skrzypcowo-fortepianowy grający programy złożone z utworów znanych i lubianych, atrakcyjnych dla osób o różnorodnych gustach muzycznych. Piosenki Beatelsów, ragtime, a także najsłynniejsze tematy filmowe i musicalowe to tylko niektóre spośród licznych utworów wykonywanych przez zespół. Duezzo wykonuje także kolędy z różnych stron świata oraz najsłynniejsze miniatury muzyki klasycznej (Dvorak, Wieniawski, Kreisler). Tak bogata oferta pozwala na dostosowanie programu do indywidualnych życzeń klienta.

Znakomity duet zawodowych gitarzystów - absolwentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie ( obecnego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina).

Kwartety smyczkowe, które oferujemy to profesjonalni muzycy absolwenci wyższych uczelni muzycznych w Polsce.
Każdy z kwartetów ma ogromny repertuar zawierający zarówno muzykę klasyczną , jak i filmową, popową , walce , tanga i inne. Kwartet smyczkowy jest znakomitym pomysłem na:

  • koncert,
  • oprawę kolacji, koktajlu, bankietu
  • Christamas parties
  • czy na ślub

KWINTET DĘTY BLASZANY tworzy pięciu instrumentalistów: 2 trębaczy, waltornisty, puzonisty i tubisty.
Wszyscy muzycy są członkami najlepszych orkiestr w Polsce i pedagogami.

Capella Corale Varsaviana to profesjonalny chór, zrzeszający zawodowych wokalistów i muzyków.
Chór ten wystepuje na koncertach, festiwalach i uczestniczy w nagraniach muzyki polskich kompozytorów współczesnych takich jak Jan A.P. Kaczmarek (laureat Oscara za muzykę filmową), Stanisław Syrewicz, Michał Lorenc, Krzesimir Dębski, Abel Korzeniowski, Bartłomiej Gliniak i inni Capella Corale Varsaviana nie stroni też od prywatnych zamówień takich jak oprawy ślubów w najpiękniejszych świątyniach Polski ( Kościół w Św. Lipce, Kościół św. Anny i św. Krzyża w Warszawie).