wesele

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co jest lepsze, wesele z DJ-em czy orkiestrą, bowiem wszystko zależy od gustów muzycznych i upodobań pary młodej oraz weselnych gości. W naszym wpisie przedstawiamy zalety każdego z tych rozwiązań.

 

Dlaczego warto zatrudnić DJ-a na wesele?

DJ na wesele wybierany jest przede wszystkim ze względu, że jest w stanie zagrać każdy rodzaj muzyki, dla wszystkich grup wiekowych: od najmłodszych do najstarszych. Emisja nagrań jest generalnie bez ograniczeń. Przed weselem DJ spotyka się z organizatorami i ustala przebieg zabawy, a także kolejność prezentowanych utworów, często w autorskich aranżacjach. Nasz DJ organizuje muzyczną zabawę w taki sposób, aby każdy miał okazję do tańca i szalonej zabawy. Otwartość i spontaniczność to konieczne cechy charakteru każdego DJ-a: ważne, aby nie tylko zabawiał gości, lecz również zachęcał ich do tańca w rytm muzyki, dostosowanej do potrzeb i oczekiwań gości. Prowadzimy zabawy w obcych językach: po angielsku lub rosyjsku, informując gości o nadchodzących atrakcjach, zapowiadając je i tłumacząc ich przebieg. DJ nie tylko puszcza z odtwarza muzykę, lecz również rozmawia z gośćmi, troszcząc się, by czuli się swobodnie i komfortowo.

 

Kiedy zorganizować wesele z orkiestrą?

Alternatywą dla wesela z DJ-em jest wesele z prawdziwą profesjonalną orkiestrą. Nasze świetne coverowe zespoły to żywa muzyka wykonywana przez prawdziwych artystów, którzy muzyką wciągają gości do tańca, bawiąc się przy tym świetnie sami na scenie. Nic nie zastąpi prawdziwych muzyków.

Wesele z orkiestrą to propozycja dla osób, które pragną nie tylko bawić się w rytm muzyki, lecz również czerpać przyjemność ze słuchania i obcowania z nią na żywo. Brzmienie trąbki czy saksofonu z pewnością uczyni wesele niezapomnianym przeżyciem, podobnie jak dźwięki gitary.

Oferujemy również oprawę ślubów, życzeń i obiadów. Naszą specjalnością są nietypowe zestawienia: duet harfowy z wokalistką, duet trąbkowy z organami czy pianista z saksofonem lub skrzypcami, które pozwalają na stworzenie oryginalnej, jedynej w swoim rodzaju oprawy muzycznej. Są wśród nas również wybitni, profesjonalni pianiści klasyczni oraz jazzowymi, którzy sprawią, że wesele będzie niezapomnianym przeżyciem dla Pary Młodej i zaproszonych gości!

 

Optymalna propozycja?

Nasza optymalna propozycja polega na połączeniu DJ z zespołem, ten zestaw satysfakcjonuje wszystkich. Disc Jockey gra w przerwach występów zespołu do ostatniego gościa. Może zagrać każdy rodzaj muzyki, którego życzy sobie klient i jego goście. Zanim zacznie się prawdziwe szaleństwo warto zjeść kolację w miłej atmosferze przy dziękach: pianisty, duetów gitarowych, harfowych, kwartetów smyczkowych, triów jazzowych i wielu, wielu innych, dopasowanych do upodobań klienta.