„Not4sale” to znakomity zespół do tańca, złożony z młodych zawodowych muzyków - absolwentów Wydziału Jazzu i Rozrywki w Szkole Muzycznej II st w Warszawie i Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Każdy ich występ jest przyjmowany entuzjastycznie.

Repertuar zespołu obejmuje utwory dla wszystkich grup wiekowych od lat 60-tych do najnowszych przebojów światowego POP. W skład zespołu wchodzi 6 muzyków ale mogą też grać w większych składach.
Muzycy zespołu grali podczas bali sylwestrowych w hotelu Sobieski, Hilton, bali firmowych
i prywatnych w hotelu Sheraton i Bristol oraz w warszawskich restauracjach takich jak Bouthouse i inne.
Zespół ma kilka składów ale trzonem i leaderem zespołu jest znakomity kontrabasista i gitarzysta basowy – Piotr Filipowicz - laureat wielu konkursów jazzowych, od 2005 roku muzyk Teatru Roma, uczestnik kilkunastu sesji płytowych jazzowych i klasycznych. Jedną z wokalistek zespołu jest Lena– znana z programu TV „Jaka to melodia” gdzie gra na saksofonie i śpiewa.

 

KRÓTKO
O NAS

margotKompleksowa oprawa artystyczna imprez – Art-Margot

 

Powstanie Agencji Art-Margot w 2000 roku w Warszawie było wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń w projektowaniu oraz realizacji kompleksowej organizacji imprez kulturalnych, takich jak: koncerty, festiwale, bankiety, promocje autorskie oraz uświetnianie różnych wydarzeń wówczas głównie na potrzeby instytucji państwowych.

Czytaj więcej...